Sikeresen szerepeltek Karunk hallgatói az OTDK-n 2017. március 30.

Ismét bizonyított a Pázmány a XXXIII. OTDK Állam- és Jogtudományi Szekción

A XXXIII. OTDK Állam- és Jogtudományi Szekciójában a PPKE JÁK versenyzői 25 tagozatban 40 dolgozatot mutattak be. A szakmai bizottságok előtt mindenki szépen helytállt, csapatunk pedig a karok közötti versenyben a második helyen végzett, köszönhetően 5 első, 9 második és 3 harmadik helyezésünknek. Helyezett szerzőink egyúttal 17 különdíjat is bezsebeltek és ezen felül is elnyertünk további 11 különdíjat, két opponensünket pedig tagozata legjobbjának választották.

Eredményeink:

Alkotmányjogi Tagozat 1.
Lengyel Dániel I. hely (továbbá kettő különdíj)

Alkotmányjogi Tagozat 3.
Farkas Enikő I. hely (további egy különdíj)

Büntetőjogi Tagozat 3.
Csapucha Bernadett I. hely (további egy különdíj)
Skobrák Alexandra III. hely

Fogyasztóvédelmi jogi és Versenyjogi Tagozat
Csurgai-Horváth Gergely II. hely (további egy különdíj)
Oroszi Fanni különdíj

Infokommunikációs jogi Tagozat
Kubicza Márta II. hely (további egy különdíj)
Evellei Evelin Molli és Tamás Bianka három különdíj
Kiss Ferenc különdíj

Jog- és Állambölcseleti Tagozat
Bor Bettina III. hely

Közigazgatási Jogi Tagozat 1.
Győri Csaba László különdíj

Közigazgatási Jogi Tagozat 2.
Gyulay Dániel II. hely (további egy különdíj)

Kriminalisztika Tagozat
Gyulay Dániel II. hely
Legjobb opponens: Miterli Balázs

Kriminológiai Tagozat
Pöstyéni Réka különdíj

Munkajogi Tagozat
Petri Dávid I. hely (további egy különdíj)

Nemzetközi Magánjogi Tagozat
Varga Csilla Katalin II. hely (további egy különdíj)

Pénzügyi Jogi Tagozat
Abbas Benjamin Aziz II. hely (további egy különdíj)

Polgári Eljárásjogi Tagozat
Karczub Eszter II. hely (további kettő különdíj)
Szécsi Ádám kettő különdíj

Polgári Jogi Tagozat 1.
Nagy Julia Kata és Turbán Stefánia II. hely (további egy különdíj)
Kőrös Kinga II. hely (további egy különdíj)
Takács Tímea III. hely (további egy különdíj)

Polgári Jogi Tagozat 2. (Szellemi alkotások joga)
Gubicz Flóra Anna I. hely (további kettő különdíj)
Kárpáti Zsuzsanna kettő különdíj

Polgári Jogi Tagozat 3. (Kötelmi jog)
Legjobb opponens: Kuron Dániel

Gratulálunk valamennyi helyezettnek, díjazottnak, felkészítő tanárnak, opponensnek és résztvevőnek, valamint köszünjük a szervezők munkáját!

x