Hüttner Csaba a 2013-as kazani Universiádé kajak-kenusainak csapatvezetője 2013. július 16.

A világ- és Európabajnok kenus sportdiplomáciai bravúrja tisztázta a második magyar bronzérem jogosságát

A Deák Intézet jogi szakokleveles sportszakember képzésének hallgatója, Hüttner Csaba világ- és Európabajnok kenus vezette magyar kajak-kenu csapat a 2013-as kazani Universiádéról egy arany és két bronzéremmel tért haza. A csapat bravúros küzdelemmel állt helyt az igen erős mezőnyben és sportdiplomáciából is kitűnőre vizsgázott. Hüttner Csaba csapatvezetővel készített interjú itt meghallgatható.

Hüttner Csabával az egyetemisport.hu készített interjút, mely a MEFS honlapján olvasható.

Interjú Hüttner Csabával a 2013-as univerziádé után by Preznánszky-Szabó Ditte on Mixcloud