A Vásárhelyi & Bodoki Ügyvédi Iroda 2017. március 10.

gyakornokot keres

Fiatalos lendületű, dinamikusan fejlődő, polgári jogi ügyekkel foglalkozó ügyvédi irodánkba keresünk megbízható, jó munkabírású, részmunkaidős gyakornokot.

Feladatok:
• Ügyvédek és munkatársak napi munkájának segítése;
• Bíróságokkal, hatóságokkal történő kapcsolattartás;
• Okiratok, peres beadványok szerkesztése;
• Kutatás, elemzés;
• Jogi szakvélemények előkészítése;
• Ügyintézési feladatok.

Elvárások:
• Kreatív gondolkodás, jó kommunikációs készség;
• Jó alkalmazkodóképesség;
• Nyitottság az új jogterületek felé;
• Megbízhatóság;
• Szorgalom;
• Polgári és gazdasági jog alapos ismerete.

Előnyt jelent:
• Megbízható angol nyelvtudás szóban és írásban;
• Megbízható német nyelvtudás szóban és írásban;
• Tízujjas gépírás;
• Jogi adatbázisok alapos ismerete (Complex Jogtár, Jogkódex).

Amit kínálunk:
• Folyamatos fejlődési és tanulási lehetőség;
• Hossztávú karrier-perspektíva;
• Rugalmas munkaidő (részmunkaidő);
• Versenyképes fizetés (megegyezés szerint).

Munkavégzés helye: President Center, 1054 Budapest, Kálmán Imre utca 1.

A jelentkezéseket a karrier@jak.ppke.hu címre, gyakornoki állás tárggyal várjuk.
Sorszám: 0344

x