Állás: Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt. 2017. április 12.

beszerzési főmunkatársat keres akár azonnali kezdéssel.

Fő feladatai:

  • Beszerzési Igazgatóságot érintő adatszolgáltatások koordinálása,
  • beszerzési eljárások nyomon követése, riportálása,
  • beszerzési dokumentumok kezelés, szerződéskötés koordinálása,
  • Beszerzési Igazgatóhoz érkező vendégek látogatásának előkészítése, gondoskodik a szükséges program megszervezéséről,
  • folyamatos kapcsolattartás a társosztályok vezetőivel és munkatársaival.

Elvárások:

  • főiskolai vagy egyetemi végzettség (előnyt jelent a jogi végzettség és / vagy közbeszerzési tapasztalat, de nem feltétel),
  • kiemelkedő kommunikációs és együttműködési készség,
  • aktív, felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • kreativitás, asszertivitás,
  • önálló és felelősségteljes munkavégzés, határidők betartása,
  • megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • hazai nagyvállalat
  • kihívásokkal teli szakmai környezetben, változatos feladatok egy stabil vállalatnál
  • önálló munkavégzési lehetőség
  • cafetéria juttatás

  • Kezdés: az elbírálást követően azonnal
  • Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés módja önéletrajz küldése tárgyban a „beszerzési főmunkatárs" jelige feltüntetésével és bérigény megjelölésével: karrier@jak.ppke.hu.
Sorszám: 0374

Jelentkezési határidő: 2017. május 4.

x