Budapest Bank Esztergom 2018. április 16.

gyakornokot keres

A Budapest Banknál mindenki saját maga főzi a kávét, és kezeli a fénymásolót. Nálunk a gyakornokok felelősségteljes munkát végeznek, és kiemelt figyelmet fordítunk képességeik továbbfejlesztésére. Ehhez minden segítséget megad az egyedülálló GYÖP - Gyakornoki Összefogás Programunk, Buddy programunk, valamint a közvetlen vezetők is.

Gyakornoki programunk fő célja, hogy megtaláljuk azokat az elhivatott diákokat, akik a gyakornoki idő lejárta után munkavállalóként is erősíthetik csapatunkat.

Ha felkeltettünk az érdeklődésed, csatlakozz a mintegy 150 főt számláló
Bankár Akadémia - Gyakornoki Utánpótlás Programjához és indítsd el karriered nálunk!

A POZÍCIÓ CÉLJA:
A kis-, közép- és nagyvállalati szegmensnek értékesítő ügyfélkapcsolati menedzserek munkájának segítése és támogatása, utódlásuk biztosítása.

FELADATOK / FELELŐSSÉGEK:
Ügyféladatok gyűjtése és rendszerezése,
Ügyfél- és ügyletdokumentációk rendszerezése és kezelése,
Aktív és passzív műveletek előkészítése,
Ügyfél-adminisztráció,
Kapcsolattartás az ügyfelekkel

KÖVETELMÉNYEK:
Főiskolai/egyetemi hallgatói jogviszony nappali tagozaton preferáltan gazdasági felsőoktatási intézményben
Pénzügyi/Számviteli alapismeretek
Legalább fél éves vállalt gyakorlati idő
Heti minimum 20 óra munkavégzés
Értékesítésben szerzett gyakorlat előnyt jelent.

Önéletrajz: karrier@jak.ppke.hu
Sorszám: 0447

x