Budapesti székhelyű személyzeti tanácsadó irodánk 2017. március 13.

napi 4-6 órás részmunkaidőben olyan nappali tagozatos tanulmányokat folytató HR gyakornok/asszisztens munkatársat keres, aki legalább fél éves időtartamban szívesen vállalná a pozíció betöltését.

Feladatok:
• beérkező telefonok, e-mailek fogadása, megválaszolása,
• az adatbázisok kezelése, önéletrajzok szűrése,
• alternatív források segítségével jelöltek felkutatása,
• interjúk szervezése,
• hirdetések kezelése,
• projekt adminisztráció, tanácsadók munkájának támogatása,
• irodai adminisztráció, ügyintézés.

Elvárások:
• folyamatban levő felsőfokú tanulmányok,
• irodai/adminisztratív/ügyfélkapcsolati munkakörben szerzett legalább fél éves tapasztalat (elengedhetetlen),
• a HR terület iránti érdeklődés,
• vidám, kedves, ugyanakkor precíz, pontos, megbízható, önálló, lojális, kitartó és ügyfélorientált, személyiség,
• „can do" –attitűd, üzleties gondolkodásmód,
• üzleties gondolkodásmód,
• kiváló kommunikációs készség,
• gyors, hatékony, lelkes és koncentrált munkavégzés,
• kiváló felhasználói szintű számítógépes ismeret,
• angolnyelv - tudás.

Előny:
• MA/Msc képzésben való részvétel,
• HR területen szerzett asszisztensi/gyakornoki tapasztalat.

Ajánlatunk:
• gyakornoki fizetés,
• munkaidő: napi átlagosan 4-6 óra 8.00-18.00 órás idősávon belül rugalmasan beosztva (hétköznapokon),
• tanulási lehetőség,
• toborzás-kiválasztási folyamatokban való aktív, érdemi részvétel lehetősége.

Önéletrajz: karrier@jak.ppke.hu
Sorszám:  0345

x