Dr. Sebők Levente-István Ügyvédi Iroda 2017. augusztus 4.

Frissen végzett vagy 2-5 év munkatapasztalattal rendelkező jogászt keres

Várható feladatok:
• Szerződések, beadványok, egyéb okiratok szerkesztése, véleményezése
• Jogi képviselet ellátása bírósági, hatósági és más eljárásokban
• Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel, ügyek nyomon követése
• Tárgyalásokon, megbeszéléseken való aktív részvétel
• Jogi háttéranyagok kutatása, értékelése
• A munkavégzéshez szükséges adminisztráció elvégzése
• Senior kollégák munkájának segítése
• Saját ügyfélkör építése

További elvárások:
• Jogi diploma
• Egy idegen nyelv min. társalgási szintű ismerete
• Magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek
• Lelkiismeretes és precíz munkavégzés, határozottság
• Önálló és csapatban való munkavégzés
• Jó kommunikációs készség
• Terhelhetőség, szakmai elhivatottság

Előnyt jelent:
• Ügyvédi irodában szerzett 1-2 éves gyakorlat
B kategóriás jogosítvány
• az elektronikus cégeljárási, FMH, VH, VIEKR rendszer, perkapu ismerete
• További idegen nyelv ismerete

Önéletrajz, motivációs levél, fizetési igény megjelölése : karrier@jak.ppke.hu
Sorszám: 0396

x