Dr. Sobor Ügyvédi Iroda 2021. március 30.

ügyvédjelöltet keres

Elvárások:
• legalább cum laude minősítésű diploma
• kötelmi jog és társasági jog elmélyült ismerete
• az Európai Unió jogrendszerének alapos ismerete
• jó elemzőképesség
• jó fogalmazókészség
• pontos, igényes munkavégzés
• angol jogi szaknyelv ismerete

Feladatok:
• szerződések, levelek, beadványok szerkesztése magyar és angol nyelven
• jogi kutatómunka és jogi állásfoglalások kidolgozása magyar és angol nyelven
• bíróságok és hatóságok előtti személyes eljárás
• bírósági és hatósági ügykezelési rendszerek használata (e-cégeljárás, e-papír, ÁNYK)
• irodai adminisztratív feladatok ellátása

Előnyt jelent:
• korábbi szakmai tapasztalat
• magyar és uniós versenyjog ismerete
• személyiségi jogok és médiajog ismerete
• francia nyelvtudás

Amit kínálunk:
színvonalas irodai munkakörnyezet
versenyképes bérezés
szakmai fejlődés elősegítése

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerülete

Önéletrajz angol és magyar nyelven iroda@drsobor.hu

x