ESG Holding Zrt. 2019. január 9.

Jogász (akár pályakezdő) munkatársat keresünk határozatlan idejű jogviszonyba

Az ESG Holding Zrt. (www.esgholding.hu) egy közel 20 éve személy -és vagyonvédelmi területen működő, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, 100%-ban magyar természetes személyek tulajdonában lévő kkv. Csapatunkban 3 fő pázmányos jogász dolgozik jelenleg is, de Társaságunk folyamatos fejlődése miatt szükséges a főtevékenységünket kiszolgáló jogi irodánk további bővítése. Nagy szeretettel várjuk végzett pázmányosok jelentkezését!

JELENTKEZÉSI FELTÉTELEK:
▪ jogász végzettség (diploma)
▪ magyar állampolgárság
▪ büntetlen előélet

FELADATOK:
▪ közbeszerzésekkel kapcsolatos jogi és egyéb adminisztratív feladatok intézése
▪ a cégvezetés támogatása jogi vonatkozású ügyekben (jogi lehetőségek és jogszabályi kötelezettségek figyelemmel kísérése, ezekről tájékoztatás, javaslattétel, jogi állásfoglalások, stb.)
▪ beadványok, szerződések és egyéb okiratok véleményezése, szerkesztése
▪ szerződéskötések előkészítése, jogi támogatása
▪ GDPR, adatvédelem
▪ szabályzatok készítése

ELVÁRÁSAINK:
▪ felhasználói szintű számítógépes ismeretek
▪ pontosság, precizitás
▪ proaktív és megoldás központú hozzálás a feladatokhoz
▪ rugalmasság,
▪ önálló, precíz munkavégzés,
▪ jó kapcsolatteremtő képesség.

A KIVÁLASZTÁSNÁL ELŐNYT JELENT:
▪ közigazgatásban szerzett szakmai tapasztalat
▪ közbeszerzések terén szerzett tapasztalat
▪ tárgyalóképes angol nyelvtudás
▪ pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A JELENTKEZÉSHEZ KÉRJÜK CSATOLNI:
▪ magyar nyelvű, fényképes önéletrajz, Word formátumban
▪ rövid motivációs levél
▪ hozzájáruló nyilatkozat a jelentkezési anyagban szereplő személyes adatok kezeléséhez

AMIT KÍNÁLUNK:
▪ versenyképes jövedelem
▪ fiatalos, rugalmas, kellemes munkahelyi légkör
▪ hosszútávú, biztos munkahely
▪ szakmai fejlődési lehetőség
▪ változatos feladatok

TOVÁBBI INFORMÁCIÓK:
▪ A munkakör a felvételt követően azonnal betölthető.
▪ A kiválasztási eljárás (állásinterjú) a benyújtási határidő után kezdődik.
▪ A jogviszony létesítésekor a munkáltató 3 hónap próbaidőt köt ki.
▪ A bérezés megállapodás szerint

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:
▪ angol középfok

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest, 1033 Polgár utca 8-10.

ÖNÉLETRAJZ BENYÚJTÁSI HATÁRIDŐ 2019. január 31.
Az önéletrajzokat az alábbi cím(ek)re várjuk: info@esgholding.hu és orsolya.gyarmati.dr@esgholding.hu

x