Hazai és nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező, jellemzően gazdasági és polgári joggal foglalkozó belvárosi – IX. kerületi – ügyvédi iroda 2017. szeptember 13.

keres, elsősorban követeléskezelési területre, gyakornok kollégát

Tevékenységünkről bővebb információ honlapunkon: www.harglaw.com.

• Feladatok:
• az ügyvédek munkájának támogatása,
• irodai adminisztráció támogatása,
• iktatás, iratkezelés,
• fénymásolás, szkennelés,
• ügyfelekkel, közjegyzőkkel, végrehajtókkal történő szóbeli és írásbeli kommunikáció,
• nyomtatványok kitöltése, okiratok előkészítése,
• bírósági eljárások dokumentumainak előkészítése.

• Elvárások:
• precíz, önálló munkavégzés,
• jó kommunikációs készség,
• modern irodai informatikai környezet ismerete, kiemelt Excel és Word felhasználói készség.

• Amit kínálunk:
• változatos, sokszínű munkavégzés,
• fiatalos, modern irodai környezet,
• hosszú távú munkahely,
• tanulási és fejlődési lehetőség.

• Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Önéletrajz: karrier@jak.ppke.hu
Sorszám: 0401

x