HP Legal | Hajdu & Partners | Ügyvédi Iroda 2017. szeptember 26.

gyakornokot keres

Gazdasági és pénzügyi jogra szakosodott, kiterjedt nemzetközi és hazai ügyfélkörrel rendelkező, piacvezető független magyar ügyvédi iroda joghallgatót keres gyakornoki pozícióba.

Feladatok:
- ügyvédek, ügyvédjelöltek munkájának támogatása
- jogszabálykutatás
- fordítások készítése
- adminisztrációs és ügyintézési feladatok (iratkezelés, fénymásolás, scannelés, posta)
- ügyfelek fogadása, eligazítása.

Elvárások:
- precizitás, pontosság
- kiváló angol nyelvtudás
- önálló munkavégzés
- megbízhatóság
- flexibilitás
- határozott fellépés
- jó megjelenés
- kiváló kommunikációs készség
- magas szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PDF, PPT)
- jogtárak (Complex, Opten, HVG-Orac) ismerete.

Amit kínálunk:
- betekintés az üzleti jog területén működő ügyvédi iroda működésébe
- szakmai és gyakorlati tapasztalatszerzési lehetőségek
- nyelvtudás fejlesztése
- valódi csapatmunka.

Fizetés: Megegyezés szerint

Elérhetőségünk: www.hplegal.eu

Munkavégzés helye: Budapest I. kerület, Pauler u. 11.

Tervezett heti munkaidő: (óra) 20-30

Önéletrajz, motivációs levél angol és magyar nyelven: karrier@jak.ppke.hu
Sorszám: 0404

x