RE-solution Consulting Kft. 2017. április 21.

tanulni vágyó, fiatal, agilis munkatársat keres

Cégünket (rövid nevén: REscon) azzal a szándékkal alapítottuk, hogy létrehozzunk egy mély szakmai tartalommal bíró, ütőképes, rugalmas, vidám csapatot, amely a multinacionális fejlesztő és ingatlan tanácsadó cégeknél szerzett több évtizednyi tapasztalatot és kapcsolatrendszert ügyfelei érdekében kamatoztassa. Célcsoportunk közé tartoznak azok a vállalatok, melyek iroda vagy logisztikai területet bérelnek/tulajdonolnak.

A REscon piaci terjeszkedés céljából lelkes, tanulni vágyó, fiatal, agilis munkatársat keres, aki a következő feladatok ellátása során tapasztalatot szerezhet a kereskedelmi ingatlan tanácsadás területén

Feladatok:
- Üzletfejlesztés, a kollégákkal közösen kidolgozott értékesítési éves terv végrehajtása
- Kapcsolattartás a REscon potenciális partnereivel, úgy mint ügyvédek, ingatlanbrókerek, tanácsadók, fejlesztők, tulajdonosok
- Piackutatás végrehajtása az értékesítés hatékonyságának növelése céljából
- Értékesítési adatbázis kiépítése és karbantartása
- Ajánlatok és prezentációk elkészítése, részvétel ügyfélprezentációkon
- Aktív részvétel projektek tranzakció menedzsmentjében, segítség nyújtása projekt koordinációs feladatokban
- Részvétel networking rendezvényeken

Elvárások:
- Folyékony angol nyelvtudás fontos! Német nyelvtudás előny.
- Felsőfokú végzettség Gazdasági/Műszaki/vendéglátó területen (vagy folyamatban lévő)
- Értékesítési területen szerzett tapasztalat előny, de nem kötelező
- Közgazdasági szemlélet és piacismeret
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek ( MS Office)
- Megbízhatóság, hitelesség
- Kiváló kommunikációs készség, nagyfokú önállóság és kezdeményezőkészség
- Együttműködési készség a tulajdonosokkal, kollégákkal
- Konfliktuskezelésre való hajlandóság, kiváló szervezői készség
- Dinamizmus, nagy munkabírás, rugalmasság
- Angol nyelvtudás fontos!
- Jogosítvány

Munkavégzés helye: Budapest, XXII. kerület 2017 közepéig, utána Bel Buda.

Bérezés: Fix munkabér + bónuszrendszer.

Önéletrajz: karrier@jak.ppke.hu
Sorszám: 0375

x