Szikora Ügyvédi Iroda 2017. október 12.

2-5 év munkatapasztalattal rendelkező jogászt

Budapest IV. kerületének központjában, a metrótól 2 percre, kellemes munkahelyi környezetben működő, széles ügyfélkörrel rendelkező, elsősorban társasági jogi, adásvételi, fizetésképtelenségi, ingatlan kiürítési, behajtási és büntető ügyekkel foglalkozó, munkavállaló barát ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres. Nyelvismeret hiánya nem akadály. A jelentkezéshez fényképes önéletrajzot és motivációs levelet kérünk csatolni, fizetési igény megjelölésével.

Feladatok:
o tárgyalásokon, hatósági eljárásokban való önálló részvétel
o önálló munkavégzés és ügyvédek munkájának segítése
o cégalapítások, módosítások, ingatlan adásvételek előkészítése
o behajtási és végrehajtási eljárások komplex intézése
o adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:
o nagy munkabírás
o folyamatos önképzés
o precíz, pontos munkavégzés
o önálló munkavégzési képesség
o igényesség

Előny:
o cégeljárásban szerzett tapasztalat
o behajtásban (fizetési meghagyásos- és végrehajtási eljárás) szerzett gyakorlat
o 10 ujjas gépelés
o jogosítvány

Önéletrajz és motivációs levél: karrie@jak.ppke.hu
Sorszám: 0407

x