Mestertanér Aranyérem 2019. november 6.

Mestertanár Aranyérem kitüntetésben részesült karunk oktatója Dr. Pogácsás Anett.

Eddigi tudományos diákköri munkát támogató tevékenységéért, kiemelkedő témavezetői és tudományszervezői munkájáért részesült elismerésben.

Az elismerő díjat október 31-én a Magyar Tudományos Akadémia Dísztermében adták át.

A rendezvényen 48 hallgató Pro Scienta Aranyéremet, ketten művészeti tevékenységükért Pro Arte Aranyéremet, egy - az OTDK alatt még középiskolás - diák pedig Junior Pro Scienta Aranyérmet vehetett át Lovász Lászlótól, az MTA elnökétől, Csányi Sándortól, az OTP Bank Nyrt. elnök-vezérigazgatójától, valamint Szendrő Pétertől, az OTDT elnökétől.

A tudományos diákköri tevékenységet segítő munkájáért 58 oktató-kutató Mestertanár Aranyérem kitüntetést kapott, a díjakat Bódis József, az Innovációs és Technológiai Minisztérium tudás- és innováció menedzsmentért felelős államtitkára, Szendrő Péter, az OTDT elnöke, valamint Pénzes Béla, a TDK-ért Közhasznú Alapítvány kuratóriumának elnöke adták át.

A Kitüntetésátadó ünnepi ülés keretében lezárult a XXXIV. OTDK.

Szívből gratulálunk!

Forrás és fényképek: otdt.hu