Rimay István, karunk hallgatója Magyar Egyetemi - Főiskolai Halassy Olivér Hallgatói Díjat vehetett át 2017. március 25.

Gratulálunk!

A szombati nap Rimay István, karunk futsal csapatának tagja ünnepélyes keretek között Államtitkár Asszonytól vehette át a kitüntetést. A JÁK hallgatójának díjazása mindenképpen országos elismerése az egész Kar sportéletének!

A díjátadón még egy vonatkozásban elhangzott a Pázmány neve és ez is a JÁK-hoz köthető!
Varga Barbara szintén karunk hallgatója, aki az Egyetemi és Főiskolai B33-s Kosárlabda (FISU szervezésében) Világbajnokságon III. helyezést szerzett 2016-ban. A csapatot a Testnevelési Egyetem nevezte, a többi hallgató onnan volt, de egyetemi válogatottként Barbara is bejutott a csapatba.