Szent Miklós ösztöndíj 2021/2022. tanév őszi félév 2021. november 8.

Az ösztöndíj a hallgató szociális helyzete alapján megállapított egyszeri juttatás.

A pályázat meghirdetése ide kattintva olvasható teljes egészében.

A Szent Miklós Szociális Ösztöndíj a hallgató szociális helyzete alapján egy képzési időszakra biztosított, egyszeri folyósított juttatás, amely a meghatározott feltételeket teljesítő hallgatók számára juttatható.

Azon hallgatók részesülhetnek juttatásban, akik:
- alap - és mesterképzésben, illetve egységes, osztatlan képzésben aktív félévet teljesítenek
- önköltséges képzési formában folytatják tanulmányaikat
- nappali tanrendű oktatásban vesznek részt

A hallgató

- a pályázati adatlapját

A kinyomtatott és kitöltött pályázati űrlapokat keltezett és aláírt formában minden esetben csak - jogviszonyigazolással, - hatósági bizonyítvánnyal az egy háztartásban élőkről dokumentumokkal együtt adhatja le az egyetemen a Kari Iktatóban (1088 Budapest, Szentkirályi utca 28. porta mellett).

Pályázási időszak: november 9-19. között

HIÁNYPÓTLÁSRA NINCS LEHETŐSÉG!

Felhívjuk a pályázni kívánó hallgató figyelmét, hogy a jelentős módosításokra tekintettel figyelmesen olvassák el az Elfogadható Dokumentumok Listáját!