Burián László köszöntése 65. születésnapja alkalmából

• 31 jan.

Kezdete: 2020. január 31. 17:00 -Vége: 2020. január 31. 20:00

Szent II. János Pál terem

Burián László professzor úr 65. születésnapja alkalmából készített ünnepi kötet átadása

A professzor úr szakmai életpályája a magyar nemzetközi magánjog területén kiemelkedő jelentőségű, emellett a PPKE JÁK Nemzetközi Magánjogi Tanszékének a kezdetektől oktatója, majd tanszékvezetője. A jeles alkalomból a Nemzetközi Magánjogi Tanszék oktatói egy ünnepi tanulmánykötetet készítettek.

Az ünnepi kötetben a pályatársak, munkatársak, oktatók és tanítványok róják le tiszteletüket az ünnepelt munkássága előtt. E tanulmánykötetet szeretnénk ünnepélyes keretek között a professzor úrnak átadni és ezt követően egy állófogadás keretei között köszönteni.

Kérjük, részvételi szándékát 2020. január 28-ig jelezni szíveskedjék a gyurokovics.agnes@jak.ppke.hu e-mailcímre.