Budapest Bank 2021. szeptember 15.

gyakornokot keres

Várható feladatok:
folyamatos jogszabályfigyelés
általános ügykezelési adminisztratív feladatok ellátása
jogi szakmai támogatás
belső szabályzatok kezelése

További elvárások:
minimum heti 20 óra vállalása
nappali tagozatos aktív/25 év alatti passzív hallgatói jogviszony

Előnyt jelent:
jó a szervező és problémamegoldó képességed
ügyfél-központúan gondolkozol
meggyőző a kommunikációs készséged
rendkívül jók a priorizálási és időmenedzsment képességeid

Az alábbi dokumentumokat kérjük a pályázótól: Önéletrajz pelle.david@job-force.hu
iskolai jogviszonyt igazoló dokumentum

Munkavégzés helye Budapest XIII

Egyéb Amit a Budapest Bank kínál:
- nagyvállalati környezetben szerezhetsz valódi szakmai tapasztalatot
- segítünk otthon érezni magad a bankszektorban
- a szakmai gyakorlat leigazolása és a szakdolgozat megírása a Budapest Banknál-nál minden gyakornoknak adott lehetőség
- nálunk nem áll meg a szakmai gyakorlat végével a karriered
- összetartó, támogató csapat tagja lehetsz
- a közel 200 fős gyakornoki programunkban alap, hogy megtalálod a neked való társaságot
- Br. 1259 Ft/óra

x