Kántor, Szilasi, Sárközy és Társai Ügyvédi Iroda 2021. október 14.

munkatársat keres Ügyvédjelölt/Ügyvéd munkakörben

  Főbb feladatok, munkák:

· jogi dokumentáció, szerződések, szabályzatok előkészítése, idegen és magyar nyelven egyaránt,

· ügyfelekkel való kapcsolattartás, tárgyalások előkészítése, tárgyalásokon részvétel,

· eljárás, ügyintézés bíróságok, hatóságok előtt,

· idegen nyelvű levelezés, szakmai szövegek fordítása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

· nagyfokú munkabírás, önálló munkavégzési képesség,

· gazdasági jog, valamint általában is a gazdasági/kereskedelmi problémák iránti érdeklődés,

· magas szintű idegen nyelvtudás (elsődlegesen német, másodsorban angol) mind szóban, mind írásban,

· jó tanulmányi eredmények,

· magabiztos számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office).

Előnyök:

· szakmai nyelv ismerete,

· elektronikus ügyintézéshez kapcsolódó ismeretek (fokozott biztonságú elektronikus aláírás, ÁNYK, űrlapbenyújtás, cégkapu, ügyfélkapu, bírósági fizetési portál, e-akta, JÜB-ölés, TAKARNET stb.).

Fizetés:

· a nemzetközi ügyvédi irodák által is alkalmazott bérszínvonal,

· megegyezés szerint cafeteria, BKK bérlet és céges telefon használata.

Amit még nyújtunk:

· fiatalos, barátságos munkakörnyezet, kollégák,

· magas színvonalú, változatos, több jogterületre kiterjedő szakmai munka és tanulási lehetőség, folyamatos mentorálás a szakvizsgához szükséges gyakorlati idő alatt,

· hosszú távú, kiszámítható karrierlehetőség, karrierépítés,

· kedvező budai lokáció,

· kiemelkedő ügyfélkör.

Jelentkezés az állásra:  attila.kantor@kszs-law.hu  és szabolcs.sarkozy@kszs-law.hu

x