Pfeifer és Endl Ügyvédi Iroda 2021. szeptember 2.

ügyvédjelölt munkatársat keres

Elsősorban polgári és gazdasági ügyekkel foglalkozó belvárosi ügyvédi iroda ügyvédjelölt munkatársat keres.

Amit kínálunk:
változatos és izgalmas feladatkört,
több jogterületen való érdemi tapasztalatszerzési lehetőséget és versenyképes jövedelmet,
jó hangulatú, oldott munkahelyi környezetben,
fiatalos és dinamikus 8 fős csapat további tagjaként.

A jelentkezéseket e-mailben várjuk magyar önéletrajzzal és motivációs levéllel az ugyvedoffice@gmail.com  címre. Akár pályakezdők jelentkezését is várjuk, de előnyt jelenthet a releváns ügyvédijelölti tapasztalat.

• Feladatok:
o szerződések, okiratok előkészítése
o peres ügyekben beadványok előkészítése
o jogi tanácsadás előkészítése gazdasági társaságok részére munkaügyi, polgári jogi, társasági jogi, ügyekben
o közreműködés ingatlan-, családjogi és hagyatéki ügyekben

• Elvárások:
o határozott fellépés
o önálló munkavégzés
o magabiztos polgári jogi, munkajogi és társasági jogi ismeret

• Előnyt jelent:
o korábbi ügyvédjelölti tapasztalat
o angol nyelv tárgyalóképes ismerete
o jogosítvány, saját gépkocsi

• Munkavégzés helye:
Budapest XIII. kerület

• Munkaidő:
fõállás

• Fizetés:
megegyezés szerint

x