Szikora Ügyvédi Iroda 2021. április 22.

ügyvédjelöltet keres

Várható feladatok:
• általános jelölti feladatkör, komplex jogterületeket érintve (polgári és gazdasági ügyek, adójog és adótervezés, fizetésképtelenségi eljárások, gazdasági büntetőjog)
• tárgyalásokon, hatósági eljárásokban való önálló részvétel
• behajtási és végrehajtási eljárások önálló és komplex intézése
• önálló munkavégzés és az ügyvédek munkájának támogatása

Milyen jelöltet várnak?
Frissen végzettet
2-5 év munkatapasztalattal rendelkezőt

További elvárások:
• nagy munkabírás
• precíz, pontos munkavégzés
• folyamatos önképzés, szakmai igényesség, szilárd elméleti tudás
• önálló munkavégzési képesség

Előnyt jelent:
• elektronikus eljárásokban szerzett tapasztalat
• 10 ujjas gépelés és vakírás
• B kategóriás jogosítvány

Az alábbi dokumentumokat kérjük a pályázótól: hr@szikoraugyvediiroda.hu
Önéletrajz
Motivációs levél

Munkavégzés helye Budapest IV. kerület, Árpád út 68-70.

Tervezett heti munkaidő : 40 óra

Amit kínálunk:
• komplex juttatási csomag (nyaralási támogatás, év végi bónusz, céges nyaraló használat, fitnesz bérlet, utazási támogatás, oktatási munkaidő kedvezmény és képzési támogatás)
• modern irodai környezet, közvetlen kertkapcsolattal
• jó megközelíthetőség
• változatos feladatok
• széleskörű szakmai tapasztalatszerzés, szakvizsgára való célorientált felkészítés
• piacképes szakosodási lehetőség
• kellemes és fiatalos légkör
• személyre szabott munkaidőkeret

x