Pázmányos termékek rendelhetőek a U-Style oldaláról

2024.04.08.
Végre itt a várva várt pillanat! Már pázmányos termékek is találhatóak a U-Style-on!
A Pázmány és a U-Style közös nyereményjátékában még nyerhetsz is.
Vásárold meg pázmányos pulcsid, pólód, tornazsákodat vagy más terméket április 8. és 21. között, és nyerd vissza akár vásárlásod teljes összegét vásárlási utalvány formájában.
Nyeremények:
#1 A vásárlásod teljes összegét visszakapod vásárlási utalvány formájában;
#2 Egy általad választott pázmányos póló, amivel kifejezheted, hogy igazi egyetemista vagy;
#3 Egy általad választott pázmányos vászontáska, ami bármikor jól jön!
Ráadásul, ha 10.000 forint felett vásárolsz, akkor az esélyeid is megduplázódnak!
A U-Style most nemcsak ruhákat kínál, hanem egy kis izgalmat is! Látogass el a https://www.u-style.hu/ oldalra, és vidd el a fődíjat!

Lunchtime lecture [Strathmore University, Kenya]
Gy301
2024. máj.
20 éve csatlakozott 10 új tagállam (streamelt konferencia)