Erasmus+ KA131 rövid távú doktori mobilitás
2023/2024 –es pályázati felhívás

A Pázmány Péter Katolikus Egyetem Jog-és Államtudományi Kara pályázatot hirdet PhD hallgatói részére a 2023/2024-es tanév tavaszi félévére rövid távú mobilitásra.

A pályázat célja az Egyetem PhD hallgatóinak rövid távú, külföldi, fizikai mobilitásának támogatása a tanulmányokhoz szorosan kapcsolódó tudományos kutatás és szakmai tapasztalatszerzés céljából. Fogadóintézmény lehet a JÁK partneregyeteme, illetve a JÁK partneregyetemein kívül bármely Erasmus+ program országbeli felsőoktatási intézmény is, amely Erasmus Charter for Higher Education (ECHE) jogosultsággal rendelkezik. A nem felsőoktatási intézménynél, például kutatóintézet, esetében az ECHE nem feltétel.

A pályázat leadása folyamatos, de a kiutazás előtt legalább 30 nappal szükséges a pályázatot beadni.

A mobilitás megvalósításának határideje: 2024. augusztus 31.

Pályázati felhívás