2024. jún. 21. 09:00
A különleges jogrendi szabályozás magyarországi reformja és elsődleges tapasztalatai című konferencia a Pázmány Péter Katolikus Egyetem, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem és a Magyar Katonai Jogi és Hadijogi Társaság közös rendezvényeként lehetőséget ad a 2022. novemberében hatályba lépett Alaptörvény módosítás nyomán kialakított különleges jogrendi szabályrendszer panelbeszélgetések keretében történő feldolgozására, alkotmányjogi, közigazgatási jogi és nemzetközi kapcsolódásainak, következményeinek áttekintésére.
ww
Helyszín: Szent II. János Pál pápa terem (Díszterem)
ww
A rendezvényen való részvétel regisztrációhoz kötött. Mindenkit sok szeretettel várunk!
További részletekért KATTINTSON IDE!