A PÁZMÁNY NYERTE A FŐVÁROSI BÜNTETŐJOGI PERBESZÉDVERSENYT

2026.05.12.

Gratulálunk versenyzőinknek

Ismét megrendezésre került a komoly múltra visszatekintő Fővárosi Büntetőjogi Perbeszédverseny, amelyen a hagyományoknak megfelelően az ELTE, a Károli és a Pázmány diákjai mérték össze tudásukat, retorikai készségeiket. A tekintélyes zsűri előtt (Dr. Vaskuti András, Dr. Tóth Mihály, Dr. Szívós Mária, Dr. Tóth M. Gábor és Dr. Gasz Péter) összesített pontozással a PPKE-JÁK Büntetőjogi Tanszékének indulói nyerték meg a versenyt (Szegecs Attila, Dancs Márton, Hazadi Noémi, Kovács Kristóf). Felkészítő tanár: Dr. Bérces Viktor
Vád kategóriában: 
I. díj: Szegecs Attila
II. díj: Dancs Márton
Védő kategóriában: 
II. díj: Kovács Kristóf
Gratulálunk az elért szép eredményért, további szakmai sikereket kívánunk! 

Események

20.
2026. júl.
JAK
Diplomaátadó ünnepség
Szent II. János Pál pápa terem (Díszterem)
További események
szechenyi-img-alt