Draskóczy Imre, a Testnevelési Csoport vezetője a 2024-es olimpiáról küldött pár gondolatot

2024.07.31.
„Ez a 6. olimpiai ciklusom szövetségi kapitányként. Nagyon megtisztelő és különösen nagy élmény, hogy edzőként is részese lehetek az olimpiának. A magyar női tornászok három fővel vesznek részt a versenyben, és mindhármukban az a közös, hogy abban a szakosztályban kezdtek, amit én vezettem. Jelenleg Bácskay Csenge az én tanítványom (GYAC Győr - amerikai ösztöndíjas egyetemista), de Székely Zója (TF-es hallgató) elsőként hozzám jött be a tornacsarnokba, hogy szeretne a fitnesz mellett megtanulni akrobatikázni. Czifra Lili Bettina szintén ott kezdett, és utána ment Dunaújvárosba!
Az egyetem mellett mindig kivettem a részemet a magyar sport építéséből. Számomra óriási szakmai egyensúlyt jelent az egyetemistáim mellett részt venni egy válogatott munkájában.
Jövő januárban lesz 25 éve, hogy a Pázmány nagy családjához tartozhatok. Kezdetektől a JÁK-on dolgozok, amire nagyon büszke vagyok. A feleségemmel együtt a Pázmány szellemiségét próbáljuk öregbíteni! Ezt teszem itt is sportvezetőként pázmányos szívvel. Kérek mindenkit, szurkoljatok a magyaroknak! Mi pedig büszkén emelt fővel képviseljük hazánkat Párizsban 2024-ben az olimpián!
🇭🇺 HAJRÁ MAGYAROK!”

2024. aug.
Gólyatábor
Mezőkövesd