Feczkó Csanád V. helyezést ért el az Európai Egyetemi Játékokon

2024.07.23.

„Az Európai Egyetemi Játékok több szempontból is különleges volt számomra. Azon túl, hogy más versenyektől eltérően nem nemzeti, hanem egyetemi színekben küzdöttem, Miskolcon, szülővárosomban léphettem szőnyegre ezen a multisport rendezvényen. Célom egyértelműen az első helyezés megszerzése volt, sajnos ez alkalommal az ötödik hellyel kellett beérnem.
Első és második mérkőzésen gyorsan sikerült nyernem francia, majd angol ellenfelemmel szemben. Ezután következett két kiélezett küzdelem, az elődöntőből holland riválisom került be a döntőbe, én a bronzéremért folytathattam a küzdelmeket. A bronzmérkőzésen honfitársam szerezte meg az érmet, így végeztem az ötödik helyen.
Ezúton is szeretném megköszönni az Egyetem dolgozóinak a segítségét és támogatását, hogy lehetőségem volt részt venni ezen az eseményen.”

Szívből gratulálunk!

2024. aug.
Gólyatábor
Mezőkövesd