Magyar Érdemrend parancsnoki keresztje a csillaggal polgári tagozat kitüntetést kapott két oktatónk

2024.03.18.

Dr. Szívós Mária és Dr. Dienes-Oehm Egon kitüntetést kaptak

MAGYAR ÉRDEMREND PARANCSNOKI KERESZTJE A CSILLAGGAL POLGÁRI TAGOZAT KITÜNTETÉST KAPOTT:

DR. SZÍVÓS MÁRIA jogász, volt alkotmánybíró, a Pázmány Péter Katolikus Egyetem Jog- és Államtudományi Karának címzetes egyetemi tanára, Magyarország alkotmányos rendjének védelmét szolgáló felelősségteljes munkája, a büntetőjog területén bíróként és oktatóként egyaránt példaadó felkészültséggel végzett, magas színvonalú szakmai tevékenysége elismeréseként

Fotó: Almási Dániel

DR. DIENES-OEHM EGON jogász, volt alkotmánybíró és nagykövet, Magyarország Európai Unió melletti Állandó Képviseletének korábbi helyettes állandó képviselője, a Pázmány Péter Katolikus Egyetem Jog- és Államtudományi Karának címzetes egyetemi docense,

Fotó: arsboni.hu

Forrás: https://kormany.hu/hirek/allami-kituntetesek-2024-marcius-15-en

Szívből gratulálunk!

Események

20.
2026. júl.
JAK
Diplomaátadó ünnepség
Szent II. János Pál pápa terem (Díszterem)
További események
szechenyi-img-alt