Pázmányos siker a XIX. Országos Munkajogi Jogesetmegoldó- és Perbeszédmondó Versenyen

2024.05.23.
Nagy örömmel adjuk hírül, hogy Előhegyi Dóra hallgatónk – bíró kategóriában – III. helyezést ért el a XIX. Országos Munkajogi Jogesetmegoldó- és Perbeszédmondó Versenyen 2024. május 10-én.
Felkészítő tanár: Dr. Kártyás Gábor
ww
A versenyre a Ráday Házban került sor a Károli Gáspár Református Egyetem ÁJK szervezésében, amelyen ezúttal valamennyi jogi kar csapata részt vett.
ww
A zsűri elnöke: dr. Lőrincz György ügyvéd, a Magyar Munkajogi Társaság korábbi elnöke; Zsüritagok: dr. Sivó-Darás Orsolya bíró (Fővárosi Törvényszék), dr. Seres Tamás Jogi és Compliance Vezető (Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.)
Szívből gratulálunk!
📸: KRE