Pázmányos sikerek a Mailáth György Tudományos Pályázaton

2023.11.20.
Az Országos Bírósági Hivatal Elnöke Mailáth György országbíró, a Magyar Királyi Curia egykori elnöke emlékére 2014-től évente tudományos pályázatot ír ki.

A pályázat keretében joghallgatók, valamint a bírósági dolgozók külön szekciókban nyújthatnak be tanulmányokat polgári jogi, büntetőjogi, munkajogi, közigazgatási jogi és európai jogi, valamint bírósági általános igazgatási szekcióban. A témajavaslatok minden esetben szervesen kapcsolódnak a bírósági gyakorlathoz.

A pályamunkákat Bíráló Bizottság értékeli, amelynek tagjai a bírósági szervezetrendszer valamennyi szintjét képviselik.
A Munka- és Közigazgatási jogi szekció Joghallgatói tagozatában

1. helyezett: Hidasi Rita

3. helyezett: Tóth János Jenő

A munkáltató telephelyétől eltérő helyszínen végzett foglalkoztatási formák egyes szabályozási kérdései
A hallgatók felkészülését Gyulavári Tamás és Kártyás Gábor segítette.
Szívből gratulálunk hallgatóinknak és oktatóinknak!