A virtuális világot vizsgáló hallgatói dolgozatokat díjazott az NMHH

2021.03.30.

Karunk három hallgatójának média- és hírközlési joggal foglalkozó tudományos diákköri dolgozatát díjazta március 29-én a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság Médiatanácsának Médiatudományi Intézete.

Díjazott hallgatónk neve A dolgozat címe Konzulens
Bácskai Máté Az elektronikus személyiség jogi felelőssége Dr. Papp János Tamás és Dr. Kiss Anna
Budai István Az álhírek terjedése a közösségi médiában Dr. Papp János Tamás
Kondrát Flóra A nagy platform nagy felelősséggel jár? - A Google mint digitális platform versenytorzító gyakorlata Dr. Papp János Tamás és Dr. Szilágyi Pál Béla

,,Az NMHH Médiatanácsának Médiatudományi Intézete 2012 óta kétévente ír ki pályázatot média- és hírközlési témájú TDK-dolgozatok ösztönzésére. Az MTMI legfrissebb pályázatára 2020. december 1-ig jelentkezhetett minden olyan hallgató, aki intézményében média- és hírközlési joggal foglalkozó TDK-dolgozatával indulhatott a idei OTDK Állam- és Jogtudományi Szekciójában. A díjazásnak azonban nem volt feltétele, hogy az OTDK-ra írt munka bejusson az országos megmérettetésre. Az egymillió forint összdíjazás mellett a nyertes pályaműveket az nmhh.hu/mtmi oldalon is rövidesen publikálják."

Szívből gratulálunk a nyertes hallgatóknak és oktatóiknak!

Forrás