Emlékkonferencia Tattay Levente professzor tiszteletére

2021.09.29.

„Dr. Tattay Levente professzorunk emlékkonferenciájaszeptember 24-én délután személyes megemlékezéssel kezdődött a Gesztenyés Udvarban, amelyen a családtagokon kívül számos barátja, egykori kollégája és hallgatója is meghatottan vett részt. Az, hogy Tattay Levente mennyire meghatározó és szeretett tagja volt egyetemi közösségünknek, a délutáni, szakmai előadások során is megmutatkozott: az előadók kivétel nélkül valamilyen személyes közös emlékkel, szakmai közös kapcsolódás felelevenítésével, a választott téma Leventéhez való kötődésével kezdték prezentációjukat.
A színvonalas szakmai előadások mindegyikén érezni lehetett a szellemi alkotások joga iránti elkötelezettséget és lelkesedést, ami Tattay Leventére oly annyira igaz volt, ezzel is méltón felidézve az Ő szellemiségét."

(Pogácsás Anett)