Módosult intézkedési tervek

2021.11.23.

A járványhelyzet súlyosbodása miatt 2021. november 23-tól a Jog- és Államtudományi Kar a hallgatók és az oktatók biztonsága érdekében online oktatásra áll át.

A szorgalmi időszak hátralévő része és a vizsgaidőszak távoktatási formában folytatódik.

Ez alól kivételt képeznek a záróvizsgák, amelyek november 22. és 27. között jelenléti formában fognak befejeződni.

A Kar épületei nem lesznek lezárva, kérjük azonban, hogy csak valóban szükséges esetekben látogassák azokat. A kar adminisztratív személyzete korlátozott ügyfélfogadási időben dolgozik majd,

Kérjük, lehetőség szerint még fokozottabban törekedjenek a járványügyi előírások betartására! Óvjuk egészségünket, vigyázzunk egymásra!

A teljes egyetemre vonatkozó változások ide kattintva érhetőek el.