Új államközi ösztöndíjak meghirdetése

2021.12.10.

A Magyar Állam felajánlása alapján a Tempus Közalapítvány meghirdette a 2022-2023-as tanévre szóló új pályázati felhívását kétoldalú nemzetközi oktatási, tudományos és kulturális munkatervekben, megállapodásokban biztosított, külföldi intézményekben megvalósítandó rész- vagy teljes képzéses tanulmányokra, nyári egyetemi kurzusokra, valamint rövid és hosszú kutatói tanulmányutakra az Államközi Ösztöndíjak keretében.

Pályázhatnak magyar állampolgárságú alap-, mester- és doktori szintű egyetemi, főiskolai hallgatók, oktatók, kutatók, kutatóintézetek munkatársai, valamint különféle művészeti ágak képviselői. Az elérhető ösztöndíj-típusok köre és a juttatások mértéke célországtól függően változik.

Bővebb információ a pályázati felhívásokról itt található: https://tka.hu/palyazatok/3005/allamkozi-osztondijak