Pályázati eredmény
2022.04.13.
Nagy Béla Dávid, végzős joghallgatónk, az ,,Adatgazdaság digitalizációs összefüggései" címmel meghirdetett pályázaton az előkelő II.díjat nyerte el szakdolgozatával.
Tovább